Obozy zimowe 2014 Ferie 2014

boy-958457_1280

Kiedy czytam, że dużo dzieci w naszym kraju spędza całe wakacje u siebie w domu, ew. na podwórzu, to w sumie rozmyślam sobie, iż przecież absolutnie wszystkie dzieci muszą gdzieś jechać, wypocząć, nabrać dystansu do życia, itp. Oczywiście nie można rozpaczać, przecież Wakacje 2014 u siebie w domu to nie katastrofa, ale i tak należy szukać fajnych alternatyw.
Są całkowicie bezpłatne rozwiązania, w szczególności te zorganizowane przez Kościół, ale osobiście chciałbym polecić Kolonie stacjonarne warszawa.boy-958457_1280 Można w sumie powiedzieć, iż są one względnie tanie, a jeszcze oprócz tego wprost obfitują w multum fajnych atrakcji.
Osobiście wysłałem swojego 11 letniego syna na Kolonie Piaseczno o charakterze sportowym. Sądzę, iż takie kolonie sprawiły, że chłopak wreszcie „wydoroślał”, stał się samodzielniejszy. Nie żartuję. Jeżeli Kolonie stacjonarne warszawa tak bardzo na niego działały, pewnie wyjazd do Łeby, Zakopanego czy Giżycka zmieniłby go jeszcze bardziej. Cóż, warto wrócić do tego tematu nieco później.

Related Post